Secret Files Tunguska

iOS için Macera ve Gizem Çözme Oyunu

Platform: İphone
Lisans: Demo
Dil: TR / EN
Üretici: Deep Silver
indir.com

Secret Files Tunguska oyununu iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek, inanılmaz maceralar yaşayabileceğiniz heyecanı sayesinde sizi kendine bağımlı yapacak olan mükemmel bir oyuna sahip olabilirsiniz.

Kolay kullanım özelliğine sahip olan son derece kullanışlı bir menü kullanılarak geliştirilmiş olan bu mükemmel oyunda kullanılmış olan eşsiz grafikler, kaliteli grafikler ve göz alıcı görsel ve ses efektleri oyunun daha da heyecan verici ve dikkat çekici bir hal almasını sağlamıştır. Ayrıca oyunda işlenen sürükleyici hikaye sayesinde oyun bağımlılık yapıcı özellikler kazanmıştır.

Oyunda, başarılı ve hırslı bir bilim adamı olan Vladimir Kalenkow' un akıl almaz ve açıklanamayan bir felaket sonucu hayatını kaybetmesi üzerine kızı Nina ve asistanı Max' in onun ölümünün ardındaki sır perdesini aralamak ve gerçekleri ortaya çıkarmak için Rusya, Küba, Çin, Almanya ve Antartika da yaşayacakları ilginç maceralara tanık olacak ve onların bu ölümün sırrını çözmek için yardımcı olacaksınız.

İndirme Sayfası (indir.com)