Secret Files Sam Peters

iOS için Gizem ve Sır Çözme Oyunu

Platform: İphone
Lisans: Demo
Dil: İngilizce
Üretici: Deep Silver
indir.com

Secret Files Sam Peters oyununu iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz inanılmaz heyecanlı ve son derece sürükleyici bir hikayeye sahip olan mükemmel bir oyuna sahip olabilir ve heyecanlı anlar yaşamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Boş zamanlarını heyecanlı ve etkileyici bir oyun ile değerlendirmek isteyen oyun severler için geliştirilmiş olan Secret Files Sam Peters oyunu, kolay kontrol edilebilen menüsü ile de size keyifli bir oyun deneyim sunmuştur. Ayrıca oyunda kullanılan çekici grafikler, akıl almaz animasyonlar ve etkileyici efektler de dikkatinizi çekecek ve beğeninizi kazanacak. Eğer kaliteli bir oyun arıyor iseniz doğru adrestesiniz.

Secret Files Sam Peters oyununda kendinizi sürükleyici bir hikayenin içinde bulacak, oyunun mükemmel özelliklerinden dolayı da kendinizi oyunun içinde gibi hissedeceksiniz. Oyundaki karakter ile birlikte maceradan maceraya koşacak ve çözmeniz gereken gizemleri çözmeye çalışacaksınız. Bunun için de türlü türlü tehlikeler ile mücadele edeceksiniz. İyi eğlenceler.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;