Pixite Bundle

Fotoğraflarınız için Paket Uygulama

Platform: İphone
Lisans: Demo
Dil: İngilizce
indir.com

iOS işletim sistemlerine sahip iPad ve iPhone cihazlarınız için geliştirilen Pixite Bundle uygulaması ile 7 farklı uygulamayı bir arada bulabilecek ve fotoğraflarınız üzerinde inanılmaz değişiklikler ortaya çıkartacaksınız.

Bu paket uygulama sayesinde fotoğraflarınıza farklı bir açık kazandıracak ve inanılmaz hayal dünyanızı fotoğraflarınız üzerinde test edeceksiniz. Uygulama içerisinde bulunan Assembly ile birbirinden güzel logolar şekiller ve grafik tasarımları yaratabilirsiniz, Union uygulaması ile istediğiniz fotoğrafları birleştirme özelliğine sahip olacaksınız, Matter ile 3D şekilleri fotoğraflarınız ile birleştirebileceksiniz, Fragment ile sanatsal fotoğraflarınızı sergileyeceksiniz, Tangent uygulaması ile benzersiz şekil ve desenler yaratabileceksiniz, Shift ile fotoğraflarınızda farklı bir çok efekti kullanabilecek ve LoryStripes ile de ölçeklenebilir şerit ve çizgileri kullanabileceksiniz.

Siz de fotoğraflarınız üzerinde farklı tasarımlar kullanarak hayal dünyanızı ortaya çıkarmak istiyorsanız 7 farklı uygulamanın bulunduğu bu paket programı mutlaka denemelisiniz. 

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;