Oley.com

iPhone ve iPad İçin Şans Oyunları Oynama Uygulaması

Platform: İphone
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

Oley.com, uzun süredir web hizmeti üzerinden Milli Piyango ile Spor Toto oyunlarını oynatma hizmeti veriyordu ve bu konuda ülkemizin lider kuruluşlarından bir tanesi denilebilir. Fakat şirketin artık mobil dünyaya adım atması sayesinde her an her yerden şans oyunları oynamak mümkün hale geliyor. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ve ücretsiz olan uygulama, tüm oyunlara sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz bir yapıya sahip.

Uygulamayı kullanarak gerçekleştirebileceğiniz işlemler şu şekilde:

  • Milli Piyango bileti satın alma
  • Spor Toto kuponları yapma
  • İddaa oynama
  • Hesaba para aktarma
  • Bankaya para aktarma

Tabii ki Oley.com uygulaması sadece şans oyunları oynama özelliklerine sahip değil. Aynı zamanda fikstür takipleri, skorlar ve iddaa istatistikleri, maç sonuçları gibi konularda sunduğu destek ile bahisçilerin de favori uygulamaları arasında yer alacaktır.

Diğer kullanıcıların hazırladıkları kuponları takip edebilme şansınız sayesinde onların oynadıkları şans oyunlarını da kendi kuponlarınıza ekleyebilir ve oynayabilirsiniz.

Eğer sık sık şans oyunlarında kendinizi denemekten hoşlanıyorsanız göz atmadan geçmemenizi önerdiğim uygulamalardan birisi.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Oley.com uygulaması ile şans oyunları nihayet iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız ile cebinizde.

Uzun süredir web hizmeti veren Milli Piyango ve Spor Toto oyunlarını oynatan Oley.com modern dünyamızda yaygın olarak kullanılan mobil platformda yerini aldı. iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad gibi cihazlarınız üzerinden uygulamayı indirerek tüm şans oyunlarını sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Uygulamayı iOS cihazlarınıza yükleyerek; Milli Piyango bileti satın alabilir, Spor Toto kuponları yapabilir, iddaa oynayabilir, Hesaba para aktarabilir ve bankaya para aktarma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ayrıca fikstür takipleri yapabilir, skorlar ve iddaa istatistiklerini ve maç sonuçlarını görebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;