Loto Türkiye + Piyango

Loto ve Milli piyango oyna

Platform: İphone
Lisans: Demo
Dil: Türkçe
Üretici: Cem SARAN
indir.com gezginler.net
Loto Türkiye + Piyango uygulaması ile Sayısal loto, Şans topu, On numara, Süper loto oyunlarını iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızı kullanarak şansınızı deneyebileceğiniz kullanımı kolay fakat ücretli bir mobil uygulamadır. Uygulama ile 1 yıl geriye dönük olarak bugüne kadar yapılmış olan çekiliş sonuçlarına ulaşabilir, uygulama aracılığı ile bilet satın alabilir ve satın aldığınız biletin simülasyon görüntüsünü görebilirsiniz. Ayrıca eğer satın aldığınız bilete ikramiye isabet eder ise size otomatik olarak bildirimde bulunur.
Uygulama ile bugüne kadar sonucu açıklanmış olan şans oyunlarının sonuçlarını farklı renklerde görebilir, ikramiye sonuçlarına göre sonuç detayları hakkında bilgi alabilir, internet üzerinden güncel sonuçlara ulaşabilir, sayı tahmin oyunlarını oynayabilirsiniz. 
Ayrıca Milli Piyangı İdaresi içinde geçerli olan internet kullanım bilgilerini alabilir, otomatik güncelleme yapabilir ve retina ekran desteği ile canlı ve interaktif görüntü desteğinden faydalanabilirsiniz.
Uygulama aracılığı ile göreceğiniz oyunların sonuçları Milli Piyangı İdaresi resmi web sitesinden anlık olarak alınmaktadır. Oyunlara ait çekiliş veya sonuç bilgilerine MPİ' nin web sitesinde yayınladığı andan itibaren eş zamanlı olarak uygulama ile ulaşabilirsiniz.
UYARI : Loto Türkiye + Piyango uygulaması kesinlikle Milli Piyango İdaresi' nin resmi uygulaması olmamak ile beraber, uygulamadan kaynaklanabilecek hata ve sorunlar için uygulamayı geliştiren yapımcı sorumlu tutulamaz.
İndirme Sayfası (indir.com)

Milli Piyango İdaresi oyunları tek bir programda birleşti: Loto Türkiye + Piyango

Milli Piyango 1 yıl geriye dönük tam liste çekiliş sonuçları Satın aldığınız biletleri görsel bilet simülasyonu ile saklama ve biletlerinize isabet eden ikramiyenin otomatik bildirimi 6 ve 7 rakamlı bilet desteği

Sayısal Loto, Şans Topu, On Numara, Süper Loto Oyunları Bugüne kadar çıkan tüm sonuçlar Oynanan rakamları saklama ve otomatik sonuç bildirimi Oyun sonucuna göre renkli ve ışıklı bildirimler Her sonuca yönelik tam sonuç detayları; çıkan sayılar, kazanılan ikramiyler, toplam hasılat, kazanan yerler, devir bilgileri, vb. Internet üzerinden isteğe bağlı sonuç güncelleme (MP) Önceden alınan sonuçlar ile internet bağlantısı olmadan kullanım (MP) Rastgele sayı tahmin oyunları Ayarlanabilir açılış oyunu seçeneği (MP) Kullanıcı tanımlı oyun metinleri Sıralı ya da karışık rakam tahmin seçeneği Internet kullanım bilgileri; oluşan trafiğin toplamı ve son bağlantının ölçümü (MP) Otomatik bağlantı güncelleme kabiliyeti (MP) Eş zamanlı veri işleme ve sonuç alımı (MP) Sonuç alımı esnasında kilitlenmeyen, kullanılabilir ekranlar (MP) Retina ekran desteği (MP) Yedek veri kaynağı kullanım desteği; periyodik olarak yedeklenen MPİ verisi gerektiğinde MPİ harici kaynaklarca sağlanır (MP) Otomatik bağlantı güncelleme (MP) Sorun bildirimi işlemi (MP) Değiştirilebilir oyun buton sıraları Sıralanabilir rakam istatistikleri

(MP): Milli Piyango için de geçerli bir özelliktir

Tüm oyun sonuçları Milli Piyango İdaresi resmi web sitesinden alınır. Çekiliş yapıldıktan sonra MPİ'nin detaylı sonuçları web sitesinde yayınlaması ile eş zamanlı olarak sonuçlar alınabilir hale gelir. Çekiliş yeni yapıldı ise MPİ detaylı sonuçları anlık değil biraz gecikmeli yayınlamaktadır ve bu nedenle yeni yapılan çekilişe ait detaylı sonuçların anlık alımında MPİ nedenli kaçınılmaz bir gecikme yaşanabilmektedir. Oyunlar için rakam tahmini rastgele sayılar üretilerek yapılır. Oyun sonuçlarının herhangi bir şekilde hatalı olması, üretilen sayılara yönelik kazanç elde edilememesi, olası hatalı bilgilendirme, doğrudan ya da dolaylı herhangi bir şekilde maddi, manevi zarara uğrama ve benzer diğer iddialar için program yapımcısı sorumlu tutulamaz, her hangi bir hak talep edilemez.

Loto Türkiye uygulaması Milli Piyango İdaresi resmi uygulaması değildir. Milli Piyango, Sayısal Loto, Şans Topu, On Numara, Süper Loto oyunları ve markalarının tüm hakları Milli Piyango İdaresine aittir.

Twitter: @loto_turkiye

Her türlü sorun, öneri için: [email protected]/* */

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;