Little Builders

iOS için 3 Boyutlu İnşaat Uygulaması

Platform: İphone
Lisans: Demo
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

Little Builders (Küçük İnşaatçılar), 6 yaş ve altı çocukları için hazırlanmış 3 boyutlu bir inşaat uygulamasıdır. İnşaat sektöründe çalışmayı hedefleyen küçük sevimli çocukları yönettiğimiz uygulama 5 interaktif senaryo ve 100’ün üzerinde etkileşimli animasyon ve sürpriz içeriyor.

Hem iPhone hem de iPad’lerle uyumlu olan uygulama bir inşaat alanında yapılan tüm işleri yapmanıza izin veriyor. Kazıcıyı kontrol edebiliyor, çimentoyu karıştırarak duvar örebiliyor, binanın çatısını onarabiliyor, vinç kullanabiliyor, patlayan su borusunu onarabiliyor, çimento karıştırıcısını kullanarak yola beton dökebiliyor, bir evi boyayabiliyorsunuz. Tabii ki her şantiyede görülen tersliklere de hazırlıklı olmanız gerekiyor.

Etkileyici animasyonlarla beslenmiş yüksek kalitede grafikler sunan ve çocuklara yönelik olduğundan oldukça basit tasarlanmış arayüz ile gelen Little Builders, inşaatçı olmaya karar vermiş çocuklar için harika bir uygulama. Tabii fiyatının yüksek olması ve kendini tekrar eden oynanışı hesaba katmazsak.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

6 yaş ve altı çocuklar için geliştirilmiş 3 boyutlu bir inşaat uygulaması olan Little Builders, interaktif senaryoların ve etkileşimli animasyonları yer aldığı oyun tadında mükemmel bir yaratıcılık uygulamasıdır.

iPhone ve iPad cihazlara yükleyebileceğiniz uygulamada bulunan 5 interaktif senaryo ve 100'ün üzerinde etkileşimli animasyon ve sürprizler eşliğinde çocuklarınızı eğlendirebileceğiniz gibi aynı zamanda yaratıcılık becerilerini geliştirebilirsiniz.

Uygulamada bulunan çeşitli inşaat araçlarını kullanarak çocuklarınızın kazıcıyı kontrol etmelerini sağlayabilir, çimento karıştırmalarını ve duvar örmelerini öğretebilir, binaların çatı onarımını yaptırabilir, patlayan su borularını onarabilir ve ev boyamasının nasıl yapıldığını onlara gösterebilirsiniz.

Etkileyici animasyonlar ve yüksek kaliteli grafikleriyle son derece eğlenceli olan Little Builders'i mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;