Clash of Clans

Köy kurup geliştirme oyunu

Platform: İphone
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Supercell
indir.com gezginler.net
Clash of Clans oyununda bir köy kurup onu geliştirmeye çalışıyoruz.
Oyun Türkçe desteği ile açılıyor.  ilk girişte bizlere bir video sunarak oyunun nasıl oynandığını ve mantığını öğretiyor. Benzer oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da Belirli sayıda kullanabileceğiniz altın, Büyü sıvısı ve en değerli olan ve zaman kazandıran elmas birimleri bulunuyor.
Oyunda bulunan elmasları kullanarak evleri veya savaşçıların yapım süresinde beklemeniz gereken zamanı iptal edip hemen o üniteyi yapabilirsiniz. Oyunun klasik özellikleri dışında savaş bölümleri de mevcut. Köyünüzü korumanız gereken savaşlar ve düşman çadırlarına yaptığınız saldırılar savaş taktiklerinizi geliştirmenize neden olacak. İyi eğlenceler.
İndirme Sayfası (indir.com)
Klanını zafere taşı! Clash of Clans destansı bir savaş stratejisi oyunudur. Köyünü inşa et, askerlerini eğit ve diğer binlerce oyuncuyla çevrimiçi savaşlar yap!

 “Bu oyun bir fenomen”

 “Oynaması keyifli ve stratejik bir oyun arıyorsanız, bu piyasadaki oyunların hepsinden daha iyi”

Clash of Clans stratejik planlama ve rekabetçi hızlı muharebe karışımı bağımlılık yapan bir oyundur. Barbarlar, Savaşçı Sihirbazlar, Ejderhalar ve diğer güçlü dövüşçülerden oluşan bir ordu kurun. Bir oyuncu klanına katılarak yükselin veya Dünyanın sahibi olmak için kendi Klanınızı oluşturun. Goblinleri püskürtmek işin ilk adımı - görevin klanın diğer hepsinin mutlak hakimi oluncaya kadar devam edecek!

 ÖZELLİKLER 

  •  ÜCRETSİZ OYNAMA
  •  Köyünü yenilmez bir kaleye dönüştürme
  •  Tüm dünyadan oyuncularla çarpışma ve onların Zafer Puanlarını alma
  •  En büyük Klanı kurmak üzere diğer oyuncularla birleşme
  •  Birden fazla seviye yükseltmesi olan 10 benzersiz birim
  •  Köyünü Top, Kule, Havan, Bomba, Tuzak ve Duvarlarla koruma
  •  Tüm dünyada destanlar yaratarak Goblin Kralına karşı sefere çıkma
LÜTFEN DİKKAT! Clash Of Clans tamamıyla ücretsiz bir oyundur, ancak oyun içi bazı öğeler gerçek parayla satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihazınızdaki uygulama içi satın alım fonksiyonunu devre dışı bırakın.

Not: Oynamak için ağ bağlantısı gereklidir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;