Arkadaş Okey

Okey Oyunu

Platform: İphone
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: He2 Apps
indir.com gezginler.net
iPhone akıllı telefonlarınızda tüm arkadaşlarınız ile beraber online olarak oynayabileceğiniz Arkadaş Okey uygulaması ile çok eğleneceksiniz.
Online okey keyfini mobil ortamda yaşayabilmenizi sağlayan Arkadaş Okey oyununu arkadaşlarınız ile oynayabilir, oyun oynarken onlarla anlık olarak masa içerisinde mesajlaşabilir ve sohbet edebilir, herhangi bir arkadaşınızın açmış olduğu oyun masasına girerek oyuna katılabilir ve aynı zamanda diğer oyuncular ile chat yapabilirsiniz. Yüksek puanlı oyuncu listelerini görmenize de imkan tanıyan oyunda puanları kazanarak isminizi bu tabloya yazdırabilirsiniz. Türkçe olarak geliştirilmiş Arkadaş Okey uygulamasını tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)

★★★ +250,000 download ★★★ +1000 online oyuncu ★★★ tüm oyuncularımıza teşekkürler ★★★

İSTER iPHONE İSTER iPAD KULLANIN, ARKADAŞ OKEY İLE TÜM ARKADAŞLARINIZLA BERABER ONLINE OKEY OYNAYABİLECEK, AYNI ZAMANDA CHAT YAPABİLECEKSİNİZ.

Arkadaş Okey ile online okey keyfi cebinizde. Arkadaşlarınızı da davet edin, beraber online okey oynamanın keyfini yaşayın.

Oyunumuzun özellikleri:

➤ iPhone ve iPad ile oynayabilme➤ Masa içerisinde mesajlaşabilme ➤ Masadan kalkanın yerine oturan bilgisayar sayesinde kesintisiz oyun➤ Arkadaşınızın masasına oturup beraber oynama seçeneği ➤ Genel puan sistemi ve yüksek puanlı oyuncu listeleri➤ Hızlı, kolay kullanılan, pürüzsüz oyun kontrolleri

Oyunumuz sürekli olarak geliştirilmektedir. İlerleyen günlerde sizden de gelen istekler doğrultusunda yeni özellikleri eklemeye devam edeceğiz. Tüm öneri ve eleştirilerinizi [email protected]/* */ adresine gönderebilir, facebook.com/arkadasokey sayfamızda paylaşabilirsiniz.

Arkadaş Okey sunucu masraflarını karşılayabilmek için oyun içerisinde bulunan reklamlardan gelir sağlamaya çalışmaktadır. Reklamlar ile siz oyuncularımıza verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz.

Diğer oyunlarımıza ulaşmak için takipte kalın:

Web: http://he2apps.com Facebook: http://facebook.com/he2apps Twitter: http://twitter.com/he2apps E-posta: [email protected]/* */

He2 Apps İftiharla Takdim Etti! :)

iOS Geliştirme - Deniz Aydinoglu - Neslihan Aydinoglu Sunucu Geliştirme - Emre Önal Grafik Tasarım - Erhan Tunalı

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;